Leylek
COVİD-19 ÖNLEMLERİMİZ

Korona virüsü sebebiyle hepimizin kendimizi mümkün olduğunca izole ettiğimiz günlerin ardından Sağlık Bakanlığı ve Turizm Bakanlığı’nın belirli kıstasları çerçevesinde normal hayata kontrollü bir şekilde dönüyoruz.

Başka Rota olarak kurulduğumuz günden beri küçük gruplarla, doğada, kalabalıktan uzak alanlara turlar düzenleyen bir seyahat acentasıyız. Bu sebeple Korona sonrası günlerde tur içeriklerimizde çok değişiklik yapmadan, gerekli sağlık önlemleriyle sizleri doğayla buluşturmaya devam ediyoruz.

Bu süreçte turizmin steril şekli üzerine kafa yorduk ve sizler için mümkün olan en "el değmemiş" tur şekillerini geliştirdik.

Kamp 3

KAMP TURLARI

Icons8 Car 100
KENDİ ARACINLA GEL!
Şüphesiz ki Korona konusunda en riskli noktalar toplu olarak kullanılan ulaşım araçları. Havalimanları, uçaklar, otobüsler! Hem gidilen bölgeyi riske atmadan hem de kendinizi olası bir riskten korumak için, en rahat seyahat şekli kendi aracınızla seyahat etmek. Bu hem daha steril hem de daha ekonomik bir tatil sağlayacak.
Icons8 Camping Tent 100
Kamp yapalım!
Doğada, dezenfektanlar ile temizlenmiş çadırlarda, yeni yıkanmış uyku tulumlarında (varsa kendi tulumlarınızda) gönül rahatlığıyla uyuyun. – Çadırlarımızı her tur sonunda iç, dış ve çantası olmak üzere dezenfektan ile temizliyor ve güneşte bekleterek arındırıyoruz. Her tur sonrası tüm uyku tulumlarımızı (çantası dahil) yıkayarak güneşte kurutup poşetliyoruz. Tüm bu yıkama ve kurutma işlemleri sırasında eldiven ve maske kullanıyoruz.
Icons8 Cutlery 100
Size özel yemek setiniz olsun!
İlk defa sizin kullanacağınız ve sonrasında size ait olacak çatal, bıçak,  ve kaşık setiniz ile yemeklerinizi yerken sterilizasyonu düşünmenize gerek kalmasın. Siz sadece lezzetli kamp yemeğinin tadını çıkarın.
Icons8 Protection Mask 100
Tedbiri elden bırakmak yok!
Her araç ve her katılımcımız için maske, dezenfektan ve eldiven temini sağlıyoruz. Konaklama tesisinde kalacağımız turlarımızda ya da gecelerde, banyo ve kapı tokmağı gibi çok kullanılan alanların kullanımımız öncesi tekrar dezenfektasyonunu sağlıyoruz.
Icons8 Sea Waves 100
Bize özel sahiller!
Yaz boyunca sahillerde T.C. Sağlık Bakanlığı’nın önerdiği tedbirler çerçevesinde denize girilecek. Denize girebileceğimiz bölgelerdeki turlarımızda sadece yürüyerek ulaşılabilen el değmemiş koylarda ve kayalıklarda yüzerek, gerekli sosyal mesafeleri koruyarak kendi grubumuza özel keyifli bir deniz molası veriyoruz.
EN DOĞU KARADENİZ TURU 30

KARADENİZ TURLARI

Icons8 Car Cleaning 100
Araçlarda steriliz!
T.C. Sağlık Bakanlığı’nın önerileri doğrultusunda her araçta, araçtaki herkesin (rehber ve kaptanımız dahil) araca binmeden önce kullanacağı dezenfektan malzemesi, maske ve eldiven teminini sağlıyoruz.
Icons8 Organization Chart People 100
Sosyal mesafenin en kolay korunacağı yer: Doğa!
Bu yaz bize eşsiz bir yenilenme ve arınma alanı sunan Karadeniz’de, dağların, ormanların, göllerin, şelalelerin keyfini yaşayalım! Bungalov şeklinde konaklama yerlerinde ve az kişilik butik otellerde, kalabalığa karışmadan, birbirimizden uzak kalarak bir arada olmanın tadını çıkaralım. Evlerimizde kaldığımız uzun günlerin ardından yeşil bize çok iyi gelecek.
Icons8 Virus Free 100
Virüsü sıfırlayan şehir: Artvin!
Artvin, Mayıs ayında vaka sayısının sıfırlandığını açıkladı. Kendimizi ve Karadeniz'i korumak adına gerekli önlemleri alarak bölgeye gitmek tamamen güvenli! Doğu Karadeniz'de yaylalarda, bölge halkının evlerine misafir olacağımız turlar bize kalabalıktan uzak lezzeler sunacak.
Icons8 Protection Mask 100
Tedbiri elden bırakmak yok!
Tur boyunca yeterli sayıda maske, eldiven ve dezenfektan hep yanımızda! Konaklama tesislerinde banyo ve kapı tokmağı gibi çok kullanılan alanların kullanımımız öncesi tekrar dezenfektasyonunu sağlıyoruz.
Icons8 Waterfall 100
Deniz yoksa şelale var!
Yaz boyunca güney sahillerinin kalabalık ve çok sıcak olduğu ülkemizde Karadeniz tam bir gizli cennet! Plajlarda bu yaz, Korona virüs önlemleri sebebiyle sırayla ve kısıtlı sürelerle denize girileceği öngörülüyor. Karadeniz'de ise yaylalarda, ormanlarda özgürce yürüyüş yapıp, şelale ve göllerde doya doya yüzerek serinlemenin keyfine varabilirsiniz.
IMG 20191121 142400

kişi ya da gruplara özel TURLAR

Icons8 Paste Special 100
Bana özel olsun!
Eğer tanımadığınız kişilerle seyahat etmek sizi tedirgin ediyorsa her zaman özel turlar için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sadece aileniz ve yakınlarınızla bir arada olacağınız turlar için bize nereye gitmek istediğinizi söylemeniz yeterli! Dilerseniz siz kendi aracınızla seyahat edersiniz, rehberiniz de kendi aracıyla! Uçuşla ulaşılacak bölgelerde kullanacağımız araçların tüm sterilizasyon malzemelerinin temini ve kullanımı (araçların sterilizasyonu) tarafımızca sağlanacaktır.
Icons8 Camping Tent 100
İster kamp, ister butik otel, isterseniz ikisi birden!
Gitmek istediğiniz bölgede konaklamanızı ister kamp, ister butik otel/bungalov, isterseniz de bazı geceler kamp bazı geceler butik otel/bungalov şeklinde planlayabilirsiniz!
Icons8 Bread And Rye 100
En sterili en lezzetlisi!
Tamamı size özel programlanacak turlarda istediğiniz öğünü istediğiniz şekilde programlarız. İsterseniz yemyeşil tepelerde piknik yaparız, isterseniz bir restauranttan kendi tabaklarımıza servis alırız! Siz bize içinizin nasıl rahat ettiğini söyleyin biz ona göre tüm öğünleri şekillendirelim.
Icons8 Protection Mask 100
Tedbiri elden bırakmak yok!
Tur boyunca yeterli sayıda maske, eldiven ve dezenfektan hep yanımızda! Konaklama tesislerinde banyo ve kapı tokmağı gibi çok kullanılan alanların kullanımımız öncesi tekrar dezenfektasyonunu sağlıyoruz.
Icons8 Sea Waves 100
Deniz mi? Yayla mı?
Türkiye'nin her yerinde size özel olmasını istediğiniz tatilinizin detaylarını bizimle paylaşın en "el değmemiş" programı sizin için hazırlayalım!
EN DOĞU KARADENİZ TURU 28
En Doğu Karadeniz

Icons8 Calendar 200Süre: 6 Gece 7 Gün
Icons8 Price Tag 160Fiyat: 6150 TL
Icons8 People 128 MİN-MAX KİŞİ SAYISI: 8 - 14

İncele
Tura Katıl
Likya Turu 11
Likya Yolu

Icons8 Calendar 200Süre: 6 Gece 7 Gün
Icons8 Price Tag 160Fiyat: 5990 TL
Icons8 People 128MİN-MAX KİŞİ SAYISI: 8 - 14

İncele
Tura Katıl
Kaçkar Dağı Etekleri Turu 16
Kaçkar Dağı Etekleri

Icons8 Calendar 200 Süre: 7 Gece 8 Gün
Icons8 Price Tag 160 Fiyat: 6450 TL
Icons8 People 128 MİN-MAX KİŞİ SAYISI: 8 - 14

İncele
Tura Katıl