Leylek
ONLINE TUR

Üretmenin ve paylaşmanın, Covid-19'un bizi sınadığı bu zorlu günleri atlatmanın en kolay yolu olduğu düşüncesindeyiz. En iyi bildiğimiz şeyi yaparak, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan sizleri gezilere çıkaracağız. Doğa, arkeoloji ve gezdiğimiz yerlere ilişkin bilgiler içeren sunumları sizinle daha iyi etkileşime geçebilmek için canlı yayında yapıyoruz. Konunun uzmanları tarafından yapılan etkinliklerimiz ücretsizdir.

Dilerseniz Patreon hesabımız üzerinden bize destek olabilirsiniz. Sunum tarih ve saat bilgilerini bu sayfa ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden paylaşıyoruz.

Sunumları daha sonra Youtube kanalımıza yüklüyoruz. Ancak canlı yayına katılırsanız bizimle etkileşime geçebilecek, soru sorabileceksiniz.

Bu sayfa sürekli güncellenecektir. Sıradaki sunum bilgilerini bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaçırmayın❤️

  • Tarih: 
  • Başlama saatti:
  • Tahmini süre: 
  • Sunum Konusu ve Anlatıcı: 
  • Youtube canlı yayın linki:

İçeriklerden memnun kaldıysanız, daha fazla içerik istiyorsanız ve size daha özenli içerikler hazırlamamıza destek olmak isterseniz Patreon üzerinden bizi destekleyebilirsiniz. Patreon hesabımız: https://www.patreon.com/baskarota

Patreon bir topluluk fonu veya diğer bir adıyla kitle fonlamasıdır. Bu destek aylık olarak yapılmaktadır ve tamamen yasaldır. İstediğiniz zaman desteğinizi iptal edebilirsiniz. Desteğiniz tek seferde değil, üyeliğinizin devam ettiği ayın sonunda yapılmaktadır. Patreon sayesinde içerik sağlayıcılarımıza emeklerinin karşılığını verebilirsiniz. Ayrıca üyelik durumunuza göre çeşitli avantajlardan da yararlanabilirsiniz.

DAHA ÖNCE YAPTIĞIMIZ SUNUMLARDAN SEÇKİLERİ AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Balkan Dağları Turu

Göbeklitepe Turu

En Doğu Karadeniz Online Turu

Likya Yolu

Antalya Arkeoloji Müzesi Sanal Turu: 1. Bölüm

Kaçkar Dağları

Konut Üzerinden Anadolu Kültür Tarihi: 1. Bölüm / Tarih Öncesi

Arkeoloji Nedir? 1. Bölüm