Image
ONLINE TUR

Üretmenin ve paylaşmanın, Covid-19'un bizi sınadığı bu zorlu günleri atlatmanın en kolay yolu olduğu düşüncesindeyiz. En iyi bildiğimiz şeyi yaparak, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan sizleri gezilere çıkaracağız. Doğa, arkeoloji ve gezdiğimiz yerlere ilişkin bilgiler içeren sunumları sizinle daha iyi etkileşime geçebilmek için canlı yayında yapacağız. Ücretsiz olan bu canlı etkinlikleri 'Zoom Cloud Meetings' programı aracılığıyla gerçekleştireceğiz. Sunum tarih ve saat bilgilerini bu sayfa ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden paylaşacağız. Bu interaktif sunumları daha sonra Youtube kanalımıza yükleyeceğiz. Ancak canlı yayına katılırsanız bizimle etkileşime geçebilme, soru sorabilmek avantajınız olacak.

Bu sayfa sürekli güncellenecektir. Sıradaki sunum bilgilerini bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Kaçırmayın❤️

YENİ TARİH VE İÇERİK HAZIRLANIYOR. TAKİPTE KALIN LÜTFEN!!

 • Tarih:
 • Başlama saati:
 • Tahmini süre:
 • Sunum Konusu:
  • Zoom sitesine giriş linki: https://zoom.us/
  • Sunuma katılma linki:
  • Youtube canlı yayın linki:

  Bilgiye sevdalı herkesi bekliyoruz. =)

  Aşağıdaki linklerden cihanıza 'Zoom Cloud Meetings' programını yükleyebilirsiniz:

  Windows

  Mac

  Iphone

  Android

  İçeriklerden memnun kaldıysanız, daha fazla içerik istiyorsanız ve size daha özenli içerikler hazırlamamıza destek olmak isterseniz Patreon üzerinden bizi destekleyebilirsiniz. Patreon hesabımız: https://www.patreon.com/baskarota

  Patreon bir topluluk fonu veya diğer bir adıyla kitle fonlamasıdır. Bu destek aylık olarak yapılmaktadır ve tamamen yasaldır. İstediğiniz zaman desteğinizi iptal edebilirsiniz. Desteğiniz tek seferde değil, üyeliğinizin devam ettiği ayın sonunda yapılmaktadır. Patreon sayesinde içerik sağlayıcılarımıza emeklerinin karşılığını verebilirsiniz. Ayrıca üyelik durumunuza göre çeşitli avantajlardan da yararlanabilirsiniz.

  Balkan Dağları Turu

  Göbeklitepe Turu

  En Doğu Karadeniz Online Turu

  Likya Yolu

  Antalya Arkeoloji Müzesi Sanal Turu: 1. Bölüm

  Kaçkar Dağları

  Konut Üzerinden Anadolu Kültür Tarihi: 1. Bölüm / Tarih Öncesi

  Arkeoloji Nedir? 1. Bölüm