Image
ONLINE TUR

Üretmenin ve paylaşmanın, Covid-19'un bizi sınadığı bu zorlu günleri atlatmanın en kolay yolu olduğu düşüncesindeyiz. En iyi bildiğimiz şeyi yaparak, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan sizleri gezilere çıkaracağız. Doğa, arkeoloji ve gezdiğimiz yerlere ilişkin bilgiler içeren sunumları sizinle daha iyi etkileşime geçebilmek için canlı yayında yapacağız. Ücretsiz olan bu canlı etkinlikleri 'Zoom Cloud Meetings' programı aracılığıyla gerçekleştireceğiz. Sunum tarih ve saat bilgilerini bu sayfa ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden paylaşacağız. Bu interaktif sunumları daha sonra Youtube kanalımıza yükleyeceğiz. Ancak canlı yayına katılırsanız bizimle etkileşime geçebilme, soru sorabilmek avantajınız olacak. Bu sayfa sürekli güncellenecektir. Sıradaki sunum bilgilerini bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Ayrıca katılımcılar arasında yapacağımız çekilişte 1 kişiye @destekyayinlari 'dan kitap hediye ediyoruz.

Ve yine ayrıca Destekdukkan.com’dan alacağınız kitaplar @baskarota takipçilerine yüzde 40 indirimli 😍😍

Kaçırmayın❤️

31 Mayıs Pazar Söyleşi Bilgileri:

  • Tarih: 31.05.20 - Pazar
  • Başlama saati: 20:00
  • Tahmini süre: 1 saat
  • Söyleşi Konusu: Uzun yıllardır Güney Amerika'yı bisikleti ve otostop ile karış karış gezen Hale Sargın ile macera ve keyif dolu bir sohbete davetlisiniz.
  • Sunacak kişi: Hale Sargın

Bilgiye sevdalı herkesi bekliyoruz. =)

Aşağıdaki linklerden cihanıza 'Zoom Cloud Meetings' programını yükleyebilirsiniz:

Windows

Mac

Iphone

Android

İçeriklerden memnun kaldıysanız, daha fazla içerik istiyorsanız ve size daha özenli içerikler hazırlamamıza destek olmak isterseniz Patreon üzerinden bizi destekleyebilirsiniz. Patreon hesabımız: https://www.patreon.com/baskarota

Patreon bir topluluk fonu veya diğer bir adıyla kitle fonlamasıdır. Bu destek aylık olarak yapılmaktadır ve tamamen yasaldır. İstediğiniz zaman desteğinizi iptal edebilirsiniz. Desteğiniz tek seferde değil, üyeliğinizin devam ettiği ayın sonunda yapılmaktadır. Patreon sayesinde içerik sağlayıcılarımıza emeklerinin karşılığını verebilirsiniz. Ayrıca üyelik durumunuza göre çeşitli avantajlardan da yararlanabilirsiniz.

Balkan Dağları Turu

Göbeklitepe Turu

En Doğu Karadeniz Online Turu

Likya Yolu

Antalya Arkeoloji Müzesi Sanal Turu: 1. Bölüm

Kaçkar Dağları

Konut Üzerinden Anadolu Kültür Tarihi: 1. Bölüm / Tarih Öncesi

Arkeoloji Nedir? 1. Bölüm